PRIMAVERA Obroża na pchły i kleszcze polecana przez lekarza weterynarii
Karta Dużej rodzinyRabat 5%!
Twisto - Zapłać za 21 dni...albo kiedy chcesz
Szybka wysyłkaNawet w 24 godziny!
Less and zero wasteDbajmy o przyrodę wokół Nas

Vetoquinol

ilość znalezionych towarów: 16

Vetoquinol

Vetoquinol jest znanym i cenionym na rynku zoologicznym producentem suplementów dla zwierząt. W ofercie marki obok preparatów wydawanych bez recepty znajdziemy również specjalistyczne leki dla zwierząt wydawane z przepisu lekarza weterynarii. Suplementy Vetoquinol charakteryzują się wysoką skutecznością, która idzie w parze z bezpieczeństwem stosowania oraz łatwością aplikacji.  

Suplementy i leki dla zwierząt towarzyszących

Asortyment marki obejmuje szereg preparatów o określonych działaniach. Z myślą o problemach zdrowotnych kotów Vetoquinol opracował suplement diety zapobiegających tworzeniu się kul włosowych w żołądku, który jednocześnie działa wspomagająco w przypadku zaparć. Z myślą o problemach psów marka opracowała preparat wspierający metabolizm chrząstki stawowej, który doskonale sprawdza się w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów. Vetoquinol to także przeznaczone dla zwierząt towarzyszących preparaty zwalczające oraz zapobiegające inwazji pcheł, kleszczy i wszołów.  

Suplementy dla koni

Istotne miejsce w asortymencie marki Vetoquinol zajmują suplementy dla koni. Znajdziemy wśród nich m.in. mineralne mieszanki paszowe, których zadaniem jest uzupełnianie zapotrzebowania na składniki odżywcze u koni aktywnych. W ramach preparatów dla koni Vetoquinol oferuje również preparaty do użytku zewnętrznego, takie jak okłady z glinki i arniki, które w zależności od potrzeb można stosować na ciepło lub zimno.  

Hodowców i opiekunów zwierząt towarzyszących oraz koni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą suplementów maki Vetoquinol.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 488 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-21
Obsługa jak zawsze fachowa, bardzo szybka dostawa
2023-05-16
Obsługa sprawna, zamówiony towar dotarł szybciej niż się spodziewałam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel